Pierwsza drużyna wznowiła treningi

W poniedziałek na boisku na Rudzie Bugaj po kilkunastu dniach przerwy do treningów wrócili piłkarze pierwszej drużyny Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki. Na pierwszych zajęciach zameldowała się grupa 23 piłkarzy.

Wśród nowych twarzy dostrzec można było trójkę golkiperów: Bartosza Kanieckiego, Pawła Lipca oraz Sebastiana Majchrzaka. Najbardziej znany jest oczywiście ten pierwszy, który miał okazję występować jeszcze niedawno w Ekstraklasie w barwach Lechii Gdańsk czy Widzewa Łódź, a ostatnie pół roku spędził w IV ligowej Unii Solec Kujawski. Drugi zaś ostatnie dwa sezony reprezentował barw ligowego rywala zielono-białych – ŁKS-u 1926 Łomża. Tymczasem trzeci to młodzieżowiec, który w minionych rozgrywkach był wypożyczony z Warty Poznań do Huraganu Pobiedziska.

Poza wspomnianą trójką zjawili się również Damian Warchoł i Krystian Kolasa. 22-latek może pochwalić się występami zarówno w I oraz II lidze. W swoim CV może zapisać takie kluby, jak Olimpia Grudziądz, Raków Częstochowa oraz Widzew Łódź. W minionych rozgrywkach, jesienią grał w II-ligowym MKS-ie Kluczbork, a ostatnie pół roku dochodził do siebie po kontuzji. Krystian zaś to łodzianin, którego można kojarzyć przede wszystkim z występów z Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zimą jednak odszedł z  klubu kosztem transferu do rezerw Śląska Wrocław.

Nie zabrakło również młodych zawodników z Aleksandrowa. Z drużyną trenowali też Eryk Krysiak, Fabian Kasierski i Jakub Stegliński. Z zawodników, którzy wiosną występowali w drużynie Sokoła zabrakło za to Aleksandra Ślęzaka i Tomasza Bogołębskiego, którzy do zajęć powrócą w środę.

Możliwe, że na dniach pojawią się kolejni gracze, a tydzień zostanie zakończony sobotnim sparingiem z Mieszkiem Gniezno. Mecz pierwotnie miał odbyć się w Aleksandrowie Łódzkim, lecz bardzo prawdopodobne, że odbędzie się w Jarocinie. Na ten temat będziemy informować na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *