Ostatni sprawdzian przed ligą – zapowiedź meczu z Omegą Kleszczów

W sobotę piłkarze Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki rozegrają ostatni zimowy sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem podopieczni Piotra Kupki wybiorą się do Kleszczowa, gdzie zmierzą się z miejscową Omegą.

Podobnie jak w przerwie letniej, ostatnim sparingpartnerem podopiecznych Piotra Kupki będzie Omega Kleszczów. W ostatnim pojedynku rozgrywanym w Aleksandrowie Łódzkim, zielono-biali rozgromili rywali 7:0. Na listę strzelców wpisywali się Arkadiusz Porochnicki, Damian Bierżyński, Jakub Rogalski (2), Kamil Żylski, Łukasz Chojecki i nieobecny już w kadrze Joachim Pabjańczyk. Jeżeli chcielibyśmy poszukać meczu o punkty między obiema drużynami, to musimy się cofnąć do sezonu 2014/2015. W rozgrywkach trzeciej ligi łódzko-mazowieckiej, najpierw w Aleksandrowie padł bezbramkowy remis, a następnie nasz zespół przegrał na wyjeździe 0:2.

Od dwóch sezonów gracze z Kleszczowa występują w IV lidze grupie łódzkiej. Po wycofaniu się z trzeciej ligi, Omega najpierw zajęła szóste miejsce, rywalizując o awans m.in z Widzewem Łódź, a minionych rozgrywkach uplasowali się tuż za plecami Warty Sieradz i Warty Działoszyn. W zimowym okresie przygotowawczym, podopieczni Marcina Zimocha rozegrali pięć sparingów, wygrali z GKS-em Ksawerów (8:1), Czarnymi Rząśnia (2:1) oraz Astorią Szczerców (5:4), zremisowali z RKS-em Radomsko (3:3) i przegrali z Włókniarzem Zelów (1:3)

Sokół zaś okazał się lepszy od Pogoni Grodzisk Mazowiecki(1:0), LKS-u Kwiatkowice (3:0), Jaroty Jarocin (4:0), Warty Sieradz (2:1) i ŁKS-u Łódź (1:0).. Remisem zakończył się za to sparing z Mieszkiem Gniezno (1:1), a jedyną porażkę zaliczyli z Lechią Tomaszów Mazowiecki (0:4).

Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi punktualnie o godzinie 14:00, a mecz zostanie rozegrany w formacie 4×30 minut.

Omega Kleszczów – Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki / 03.03.2018 r., godz. 14:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *