Nowi piłkarze w barwach Sokoła

Prezes Sokoła Konsport Aleksandrów zapowiadał, że na początku roku dojdzie do transferów w drużynie i słowa dotrzymał! Bartłomiej Maćczak, Jakub Rozwandowicz i Bartłomiej Rakowski wiosną zagrają w barwach drużyny trenera Sławomira Majaka.

Już na początku tygodnia było wiadomo, że Bartłomiej Maćczak (na zdjęciu) z Lechii Tomaszów Maz. jest bliski podpisania kontraktu z Sokołem Aleksandrów. Napastnik w ubiegłej rundzie w barwach klubu z Tomaszowa rozegrał wszystkie 17. kolejek strzelając 5 bramek.

Bartek został wypożyczony z łódzkiego SMS do 30 czerwca z opcją przedłużenia podobnej umowy na kolejny sezon – informuje Paweł Kośla, prezes T.S. „Sokół” Aleksandrów Łódzki.

Jakub Rozwandowicz do Sokoła trafił również z Lechii Tomaszów Maz. Napastnik w pierwszej rundzie rozgrywek rozegrał 15 spotkań, strzelając 2 bramki.

Kuba związał się z nami półroczną umową z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Po zakończonych rozgrywkach będziemy dalej rozmawiać na temat jego przyszłości – podkreśla prezes Paweł Kośla.

Bartłomiej Rakowski ostatnie pół roku spędził w Unii Skierniewice. Obrońcę wiosną można było zobaczyć w 16. kolejkach – na placu gry spędził 1423 minuty.

Bartek został wypożyczony do końca sezonu ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, z opcją transferu – zaznacza prezes klubu.

Sokół Konsport Aleksandrów rozpoczął w czwartek przygotowania do rundy rewanżowej. W pierwszym treningu, który odbył się hali LO SMS w Aleksandrowie, wzięli również udział nowi piłkarze.

(na zdjęciu Bartłomiej Maćczak z prezesem Pawłem Koślą)

  • Aqq 15 stycznia 2019 at 22:14

    Szału nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *