Dobry mecz Sokoła Konsport Aleksandrów. Wpadły cztery bramki

Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki pokonał na własnym boisku Sokoła Ostródę 4:0 (2:0). Aleksandrowianie bez względu na wyniki 26. kolejki spotkań pozostaną na miejscu lidera III ligi. To był dobry mecz w wykonaniu drużyny trenera Bogdana Jóźwiaka.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego minutą ciszy uczczoną tragiczną śmierć radnej sejmiku wojewódzkiego Ilony Rafalskiej, która wspólnie z siostrą i kolegą zginęli we wtorek w Egipcie. Ilona Rafalska była przyjacielem naszego klubu.

Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki już w pierwszych minutach mógł przegrywać, poprzeczka uratowała Bartosza Kanieckiego przed utratą gola. Później było już tylko lepiej. W 37. i 39. minucie wpadły dwa gole. W drugiej połowie gospodarzy grali lepiej i dołożyli kolejne dwie bramki. Zapraszamy na skrót meczu.

 

Sokół Konsport Aleksandrów – Sokół Ostróda 4:0 (2:0)
Bramki: 37. Dominik Pecyna, 39. Dawid Cempa, 73. Jakub Rozwandowicz, 82. Dominik Pecyna.

Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki: Kaniecki – Żwir, Gieraga, Woźniczak, Rakowski (72. Maćczak)– Kasperkiewicz, Szarpak – Kaczmarek (78. Ślęzak), Pecyna, Sarafiński (69. Rozwandowicz) – Cempa (83. Broź)

Sokół Ostróda: Bąbel – Wenglorz (46. Wasiak), Maternik (22. Stryjewski), Otręba, Wojciechowski – Paczkowski, Danilczyk – Kajca, Łyszyk, Lisiecki – Dampc (46. Tomkiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *