Kolejne spotkania wypożyczonych Sokołów

Kolejne mecze rozegrali w ostatnich dniach wypożyczeni zawodnicy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki. Nie były to jednak udane mecze dla obydwu ekip.

Po ośmiu zwycięstwach z rzędu podopieczni trenera Michała Bistuły zaznali goryczy porażki. Poddębiczanie przegrali w Skierniewicach z tamtejszą Unią 0:3. Joachim Pabjańczyk rozegrał w tym meczu 70 minut. W środę zaś, Termy mierzyły się u siebie z Widzewem Łódź. Nie udało im się awansować kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski, gdyż ulegli 1:2. W tym spotkaniu, Joachim zaliczył jedynie 45 minut.

Tymczasem Patryk Pietrasiak w ligowym spotkaniu przeciwko LKS-owi Kwiatkowice zaliczył komplet minut i popisał się hat-trickiem. Nie pomogło to jednak w odniesieniu zwycięstwa, gdyż Boruta przegrał na wyjeździe 3:4. Tymczasem w pucharowym spotkaniu, ekipa ze Zgierza okazała się gorsza od KS Sand Bus Kutno i przegrała 0:1. W tym spotkaniu napastnik zagrał tylko 35 minut.