Kolejne spotkania wypożyczonych Sokołów

Kolejne mecze rozegrali w miniony weekend wypożyczeni zawodnicy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki.

Zaledwie kilka minut zaliczył w weekend Joachim Pabjańczyk. Pomocnik wszedł na boisko w 85. minucie, zastępując Kamila Bartosa. Zmiana została dokonana zaraz po tym, jak Ner  zdobył trzeciego gola i ostatecznie pokonał Wartę Działoszyn 3:1. Gracze z Poddębic tracą obecnie do lidera ze Skierniewic cztery punkty.

Tymczasem Patryk Pietrasiak nadal się nie zatrzymuje i zanotował kolejne trafienie. Tym razem nie pomogło ono w odniesieniu zwycięstwa, gdyż w samej końcówce gracze Stali Niewiadów doprowadzili do wyrównania, a mecz zakończył się wynikiem 1:1. Boruta znajduje się na jedenastej pozycji z dorobkiem dziewiętnastu punktów. Warto wspomnieć, że Patryk ma na swoim koncie już dwadzieścia bramek i jest najskuteczniejszym zawodnikiem w lidze.