Kłopoty zdrowotne również w drużynie Sokoła

W dzisiejszym meczu Sokoła Aleksandrów z Concordią Elbląg z powodów zdrowotnych nie wystąpi kilku piłkarzy. Trener Dawid Kroczek nie skorzysta z bramkarza Jakuba Kowalskiego, Damiana Nowackiego oraz Kamila Cupriaka.

Przez kłopoty zdrowotne naszej drużyny, a w szczególności naszego bramkarza dziś na ławce zasiądzie 40-letni trener bramkarzy, którego musieliśmy zgłosić do rozgrywek. Również kontuzjowani są Damian Nowacki i Kamil Cupriak. Kadra Sokoła liczy 20 osób łącznie z czego 10 z nich to młodzieżowcy, którzy nie mają ukończonego 19 roku życia. W pierwszym składzie ze względu na problemy kadrowe zobaczymy 4 młodzieżowców, 5 z nich zasiądzie na ławce rezerwowych. Mecz został przełożony i zaakceptowany przez Concordię 3 tygodnie temu, a prośbę o przełożenie obecnego spotkania dostaliśmy we wtorek, czyli niecałe 48 godzin przed meczem. Nie możemy przystać na to, aby rozegrać mecz w październiku lub listopadzie, bo nie mamy pewności jak będzie wyglądała nasza kadra personalnie. Dlatego też zależy nam, aby wszystkie mecze rozgrywać w terminach wyznaczonych przez związek – zaznacza Dawid Kroczek, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki

Przypomnijmy, że mecz z Concordią Elbląg został przesunięty ze względu na festiwal muzyczny, który odbędzie się w najbliższy weekend.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *