Jeden punkt w Zambrowie. Sokół nie strzelił karnego

Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki zremisował na wyjeździe 1:1 (1:1) z Olimpią Zambrów. Aleksandrowianie nadal są liderem tabeli, jednak zmniejszyła się przewaga punktowa nad Legionovią Legionowo.

Przed spotkaniem wiadomo było, że Sokół przyjechał do przeciwnika, który strzela dużo bramek i szybko się o tym przekonał. W 6. minucie przegrywał już 1:0, a gola strzelił Michał Steć. Niespełna chwilę później była okazja do wyrównania, jednak piłka odbiła się od poprzeczki. W 24. minucie karnego nie wykorzystał Paweł Kaczmarek, na szczęście ponad 10 minut później do wyrównania doprowadził Artur Gieraga. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

W drugiej części gry aleksandrowianie starali się zdobyć zwycięskiego gola, jednak żadna z podbramkowych sytuacji nie zakończyła się na tyle szczęśliwie, by wrócić z kompletem punktów. Sokół rozegrał dobry mecz, mimo wszystko jeden punkt nie jest szczytem marzeń. Legionovia Legionowo pokonała Mazur Ełk 0:4 i do aleksandrowian traci już tylko 2 punkty.

Olimpia Zambrów – Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki (1:1)
Bramki:  6′ Michał Steć – 35′ Artur Gieraga

Sokół Konsport Aleksandrów: Kaniecki – Żwir, Gieraga, Ślęzak, Rakowski – Kaczmarek, Kasperkiewicz, Szarpak (78. Sarafiński), Głowiński (62′ Rozwandowicz), Pecyna (62′ Maćczak) – Cempa (80′ Broź).