Dwa zwycięstwa Sokoła Aleksandrów trenera Tomasza Bogdańskiego

Podopieczni trenera Tomasza Bogdańskiego występują w dwóch ligach.  Jedna drużyna zgłoszona jest na szczeblu okręgowym w lidze C1, natomiast druga reprezentuje barwy Sokoła w I lidze wojewódzkiej. Co u nich słychać?

W miniony weekend obie drużyny rozegrały swoje pierwsze mecze od 17 listopada 2019. W I lidze wojewódzkiej Sokół zaczął od meczu wyjazdowego, w którym stanął do walki z UKS SMS II. Mecz pełen emocji, z dużą ilością zwrotów akcji. Na przerwę Sokół schodził do szatni z dorobkiem jednej bramki, ale tuż po zmianie stron szybko pozwolił sobie odebrać prowadzenie, tracąc w ciągu 5 minut dwie bramki. Taki obrót wydarzeń na szczęście podziałał na aleksandrowian motywująco i zielono-biali ostatecznie wydarli gospodarzom 3 punkty. Warto dodać, że w składzie SMS-u było aż 7 zawodników, którzy swoje minuty zaliczyli już w centralnej lidze juniorów.

UKS SMS II Łódź – Sokół Aleksandrów 2:3

Bramki dla Sokoła: Przemysław Kot x3

Skład Sokoła: Kaczmarek – Albin, Skoczeń, Maciejewski, Wiśniewski – Szczepański, Lotka, Westwal – Kubiak, Olejniczak, Kot. W meczu grali również: Matłacki, Rogalski, Kaucz, Stolarek, Czerwiński, Wrzesień, Ledzion.

Drugie sobotnie spotkanie odbyło się już w Aleksandrowie. Drużyna występująca w lidze okręgowej C1 zagrała na swoim boisku z zespołem z ulicy Milionowej, czyli AKS II SMS Łódź. To spotkanie na szczęście rozegrano pod dyktando aleksandrowian, którzy pewnie pokonali przyjezdnych 3:1.

Sokół II Aleksandrów – AKS SMS II Łódź 3:1

Bramki dla Sokoła: Mikołaj Kaucz, Kacper Szczepaniak, Gracjan Kubiak

Skład Sokoła: Matłacki – Albin, Szymański, Przybycin, Rogalski – Stolarek, Kaucz, Dolaciński – Wrzesień, Szafran, Szczepaniak. Grali również: Matczak, Bułaciński, Damilak, Woźniak, Kubiak, Milczarek, Sałek.

Już w środę Sokół na swoim terenie będzie podejmował ŁKS Łódź w ramach 2 kolejki I ligi wojewódzkiej.