Drużyna realizuje założenia, trenerzy myślą nad jedenastką

W sobotę o godz. 11.00 Sokół Aleksandrów rozegra przedostatni sparing w czasie przygotowań. Drużyna trenera Dawida Kroczka zagra na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Maz.

Rozgrywki ligowe zbliżają się wielkimi krokami. Każda z drużyn marzy o dobrym początku rundy wiosennej, a rzeczą nieuniknioną jest oczywiście fakt, że nie każdy zrealizuje taki plan. My przyglądamy się bacznie aleksandrowianom, którzy w okresie przygotowawczym grają różnie. Jednak wynik nie jest najważniejszy, w tym czasie liczy się przede wszystkim zadowolenie szkoleniowców. Trenerzy spoglądają na poszczególnych zawodników, dobierają odpowiednią taktykę pod przeciwnika i starają się, by ich plany zostały wykonane satysfakcjonująco. Podobnie jest u piłkarzy, którzy w większości walczą o swoją przyszłość i mają ambitne plany związane z rozwinięciem swoich umiejętności.

Sobotni sparing będzie siódmym w tym roku. Tym razem Sokół zmierzy się z Pogonią Grodzisk Maz., która występuje w tej samej klasie rozgrywkowej. Sztab szkoleniowy Sokoła stara się wykrystalizować pierwszą jedenastkę na ligowy mecz, który odbędzie się 7 marca w Białej Piskiej. Zanim to się jednak stanie, aleksandrowianie rozegrają jeszcze ostatnie spotkanie kontrolne z KKS Kalisz.

Które miejsce na koniec sezonu zajmie Sokół Aleksandrów w III lidze?

  • Nie będzie liderem, ale będzie w pierwszej piątce (57%, 125 Votes)
  • Wygra ligę! (25%, 54 Votes)
  • Będzie poniżej piątego miejsca, ale powyżej jedenastego (16%, 35 Votes)
  • Będzie poniżej dziesiątego miejsca (2%, 4 Votes)

Total Voters: 218

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *