Dominik Pecyna i Joachim Pabjańczyk pozostaną w klubie

 Miło nam poinformować, że w kolejnym sezonie częścią zespołu będzie Dominik Pecyna i Joachim Pabjańczyk.

18-letni Dominik Pecyna to wychowanek naszego klubu. Pomocnik mimo młodego wieku zdążył już zadebiutować w seniorskim zespole Sokoła, w którym rozegrał szesnaście spotkań w pierwszej drużynie na poziomie trzecioligowym. Zimą sztab szkoleniowy postanowił wypożyczyć zawodnika do IV-ligowego Neru Poddębice. Sam zainteresowany postanowił po półrocznej przygodzie w Poddębicach powrócić do swojego rodzinnego miasta.

Joachim Pabjańczyk w minionych rozgrywkach był wypożyczony do naszego klubu z łódzkiego Widzewa. Pomocnik na przestrzeni ostatnich miesięcy zmagał się jednak z dość poważną kontuzją, która uniemożliwiła mu pokazanie w pełni swoich umiejętności. Wiosną Joachim jednak ponownie zaczął notować występy i miejmy nadzieję, że będzie znaczącym wzmocnieniem w zbliżającym się sezonie. W minionych rozgrywkach zanotował piętnaście występów, strzelając przy tym trzy gole.

Foto Dominika Pecyny: Termy Ner Poddębice facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *