Bartosz Mroczek z najładniejszą bramką jesieni

W zakończonym dziś konkursie na facebookowym fanpage’u oraz stronie Sokoła Aleksandrów Łódzki kibice zdecydowali, że najładniejszą bramkę rundy jesiennej zdobył Bartosz Mroczek w meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Kibice wybierali najpiękniejszą bramkę spośród sześciu wytypowanych propozycji. Nominowane były dwa trafienia Bartosza Mroczak – z meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki oraz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, a także gole Kamila Żylskiego z meczu przeciwko Pelikanowi Łowicz,Tomasza Bogołębskiego również ze starcia z Lechią, Przemysława Woźniczaka z pojedynku z Kaczkanem Huraganem Morąg oraz Damiana Pawlaka z wyjazdowego spotkania z Victorią Sulejówek.

W  głosowaniu kibice nie mieli wątpliwości – na miano bramki jesieni zasłużyło kapitalne trafienie Bartosza Mroczka w Nowym Dworze Mazowieckim. Ostatecznie Sokół wygrał mecz ze Świtem 4:1.

Według kibiców na drugie miejsce zasłużył Kamil Żylski i jego gol w meczu w Łowiczu, zakończonym zwycięstwem aleksandrowian 3:2.

Na trzecim miejscu w głosowaniu uplasował się gol Przemysława Woźniczaka w Aleksandrowie, który otworzył wynik w zwycięskim 2:0 pojedynku z Kaczkanem Huraganem Morąg.

Czwarte miejsce przypadło zwycięzcy plebiscytu i jego bramce w meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Ostatecznie tamto spotkanie zakończyło się zwycięstwem aleksandrowian 2:0.

Na piątym miejscu zaś znalazł się gol Tomasza Bogołębskiego, który w zasadzie przesądził o wyniku meczu przeciwko drużynie z Tomaszowa Mazowieckiego.

Ostatnią lokatę zajął za to Damian Pawlak i jego gol do szatni, przeciwko Victorii Sulejówek. Pojedynek zakończył się remisem 3:3.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *