Sokół U-14: Wysokie zwycięstwo zielono-białych

W sobotę kolejne zawody rozgrywali podopieczni Tomasza Czerepińsiego. Aleksandrowianie pokonali Eltę Łódź 4:1.

Jako pierwsi bramkę w tym spotkaniu zdobyli zawodnicy z Aleksandrowa. Pięknym uderzeniem z ok. 35 metrów popisał się Marcin Kowalczyk i przelobował bezradnego bramkarza Elty. Zielono-biali poszli za ciosem i już niebawem mogli cieszyć się z drugiej bramki. Po prostopadłym podaniu Michała Pawełczyka, piłkę do siatki wpakował Szymon Olejniczak. Rywale odpowiedzieli jeszcze przed przerwą i po błędzie naszego bramkarza złapali kontakt.

W drugiej połowie Sokół szybko pozbawił jednak złudzeń rywali i po kolejnych dwóch bramkach Olejniczaka wygrał spotkanie 4:1. Przy obu golach asystował Dawid Krawczyk.

Sokoł Aleksandrów Łódzki – Elta Łódź 4:1 (2:1)

Bramki: Kowalczyk Marcin, Olejniczak Szymon x3

Skład: Zasadziński – Lewandowski, Bochenek, Kowalczyk, Pawełczyk – Napiórkowski, Strzałka, Jędrzejczak, Olejniczak – Kuśmierek, Szubert

Grali także: Wiewiórski, Krawczyk, Kołodziejczyk, Urbaniak, Kowalski